Resmi Gazete Net

İnternette resmi gazete arşivi sunan www.resmi-gazete.net sitesinde günlük mevzuat bilgileri bulunmakta.

Sitede her gün yayınlanan resmi gazetede yer alan kanunlar, yönetmelikler, kararnameler, Yargı kararları ve resmi ihaleler, duyurular bulunuyor.

Resmi gazetede bugün ve dün neler olup bittiğini okumak için ideal bir site.

 • Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

  OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME Karar Sayısı: KHK/692 Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’nca 5/6/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır. Kamu personeline ilişkin tedbirler … Okumaya devam et Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü The post Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü first appeared on Resmi Gazete.

 • Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

  OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME Karar Sayısı: KHK/695 Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’nca 20/11/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır. Kamu personeline ilişkin tedbirler … Okumaya devam et Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü The post Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü first appeared on Resmi Gazete.

 • Cristiano Ronaldo’ya, Kathryn Mayorga’ya Tecavüz Ettiği İddiasıyla Soruşturma Açıldı

  Juventus‘un yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo hakkında, dokuz yıl önce Mayorga’yatecavüz ettiği gerekçesiyle soruşturma açıldı. Ronaldo, Mayorga’nın kendisi üzerindne prim yaptığını iddia etmişti. POLİS HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI Polis, Ronaldo’nun 2009 yılında Las Vegas‘ta bir otel odasında eski model Mayorga’ya tecavüz ettiği iddiasıyla ilgili dün yeniden soruşturma başlattı. INSTAGRAM’DA YAPTIĞI CANLI YAYINDA SUÇLAMALARI REDDETMİŞTİ Juventus takımında forma … Okumaya devam et Cristiano Ronaldo’ya, Kathryn Mayorga’ya Tecavüz Ettiği İddiasıyla Soruşturma Açıldı The post Cristiano Ronaldo’ya, Kathryn Mayorga’ya Tecavüz Ettiği İddiasıyla Soruşturma Açıldı first appeared on Resmi Gazete.

 • FETÖ’nün Los Angeles’taki 3 okuluna kapama kararı

  ABD’nin California eyaletine bağlı Los Angeles kentinde faaliyet gösteren FETÖ bağlantılı üç Magnolia okulunun sözleşmelerinin yenilenmemesi ile ilgili karar, Los Angeles Eğitim Kurulunda 6 evet-1 çekimser oyla alındı. 2 saati aşkın bir süre salonda bulunan okul yöneticilerini ve öğrencilerini dinleyen kurul üyeleri, oylama öncesinde”okulun finansal hesap verebilirlik açısından üzerine düşeni yapmadığının” altını çizdiler. Kurul üyeleri, … Okumaya devam et FETÖ’nün Los Angeles’taki 3 okuluna kapama kararı The post FETÖ’nün Los Angeles’taki 3 okuluna kapama kararı first appeared on Resmi Gazete.

 • Kamu Haber ,Memurlar ,Kamu Saati

  İNKIRAZ Samimiyet sınavını kaybettik Sultan’ın sahnesinde. Sınandık lâkin sınavı, sanal bir oyundan ibaret sandık. Sandık sandık hayaller biriktirdik; ada ve parseli, seccade ebadından ibaret olan dünyaya kandık…. YÖNETİCİ SINAVI MI ÖSYM’YE KAZANÇ KAPISI MI? Nihayet beklenen oldu ve MEB, “gerekçesi kendinden menkul” bir neden ile yürürlüğünü durdurduğu yönetici sınav takvimini yeniden yayınladı. Bu arada yönetici … Okumaya devam et Kamu Haber ,Memurlar ,Kamu Saati The post Kamu Haber ,Memurlar ,Kamu Saati first appeared on Resmi Gazete.

 • T.C. Resmi Gazete (@ResmiGazete) | Twitter

  Welcome home! This timeline is where you’ll spend most of your time, getting instant updates about what matters to you. Tweets not working for you? Hover over the profile pic and click the Following button to unfollow any account. Say a lot with a little When you see a Tweet you love, tap the heart … Okumaya devam et T.C. Resmi Gazete (@ResmiGazete) | Twitter The post T.C. Resmi Gazete (@ResmiGazete) | Twitter first appeared on Resmi Gazete.

 • TC Resmi Gazete – 23 Aralık 2017 Cumartesi

  23 Aralık 2017 tarihli ve 30279 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Bugünkü Günlük Gazete’de neler var? Sözleşmeli Öğretmen İstihdamına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılması, ÇSGB Personel Yönetmeliğinde Değişiklik, Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılması ve daha fazlası Resmi Gazete Haberleri’nde yer aldı. İşte TC Resmi Gazete… 23 Aralık 2017 tarihli ve 30279 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Günlük … Okumaya devam et TC Resmi Gazete – 23 Aralık 2017 Cumartesi The post TC Resmi Gazete – 23 Aralık 2017 Cumartesi first appeared on Resmi Gazete.

 • Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de

  Hakim ve savcıların uymaları gereken etik kuralları kapsayan “Türk Yargı Etiği Bildirgesi” Resmi Gazete’de yayımlandı. Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararıyla yayımlanan bildirge 8 ana başlıktan oluşuyor. Bildirgede, hakimler ve savcıların, görevlerini yerine getirirken adaletin en hassas ve doğru şekilde dağıtıldığından emin olan, mesleki sorumluluk içinde davranan, bütün işlemleri ile karar ve davranışlarında insan ve … Okumaya devam et Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de The post Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de first appeared on Resmi Gazete.

 • Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de

  3 gün önce Hakim ve savcıların uymaları gereken etik kuralları kapsayan “Türk Yargı Etiği Bildirgesi” Resmi Gazete’de yayımlandı. Hakim ve savcıların uymaları gereken etik kuralları kapsayan “Türk Yargı Etiği Bildirgesi” … Okumaya devam et Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de The post Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de first appeared on Resmi Gazete.

 • Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de

  Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararıyla yayımlanan bildirge 8 ana başlıktan oluşuyor. Bildirgede, hakimler ve savcıların, görevlerini yerine getirirken adaletin en hassas ve doğru şekilde dağıtıldığından emin olan, mesleki sorumluluk içinde davranan, bütün işlemleri ile karar ve davranışlarında insan ve toplum hayatına tesir edeceklerinin ve toplum nezdindeki saygınlıklarının korunmasının Türk yargısının itibarını … Okumaya devam et Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de The post Türk Yargı Etiği Bildirgesi, Resmi Gazete’de first appeared on Resmi Gazete.

Author: THS